10.000 Bayan Takipçi

10.000
Fiyat
1399.99   TL

Her geçen gün sosyal medya kullanımın fazlasıyla artmasıyla birlikte sosyal medyada popülerlik kazanmak ve birçok kişi tarafından ilgi gören bir hesaba sahip olmak isteyen kişiler doğal yollarla takipçi kazanmanın zorluğundan dolayı direkt olarak bayan takipçi satın almayı tercih ediyor. Bu tercih sebebiyle satın aldığınız bayan takipçilerle birlikte doğal yoldan hikaye izlenme ve etkileşim kazanabiliyorsunuz. Her anlamda satın aldığınız bayan takipçilerin gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar olması sebebiyle etkileşim oranınızda da tahmin ettiğinizden daha fazla artış görebilirsiniz.

10.000 Bayan Takipçi Paketi Özellikleri Nelerdir?

Instagram’da satış yapan bir işletmeyseniz ve satışını yaptığınız ürünler bayanlara yönelikse bu durumda yapay yollar haricinde takipçi kazanmanız zor olacaktır. Bunun en önemli sebebi sosyal medyada ürün satışı yapan hesapların pek ilgi görmemesi ve bayanlar tarafından takip edilmemesidir. Hem sattığınız ürünü ilgi çekici hale getirmek hem de profilinizi ziyaret eden kişilerin güvenini kazanmak için mutlaka türk takipçi niteliğine sahip olan bayan takipçi paketlerinden satın almanız gerekiyor.

  • Paket içeriği tamamıyla bayan takipçilerden oluşuyor.
  • Sizi takip eden hesaplar tamamıyla gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplardır.
  • Tam anlamıyla güvenilir, faturalı ve telafili hizmet veriyoruz.
  • Takipçi gönderimi için sizden herhangi bir şifre talebinde bulunmuyoruz.
  • Takipçilerin gönderimi kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.
  • Takipçilerin gönderim süresinde 7/24 iletişim desteğimiz bulunuyor.

10.000 Bayan Takipçi Paketi Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

10.000 bayan takipçi paketi tüm servislerimizde olduğu gibi anlık teslimat avantajıyla sunulmaktadır. Hizmet siparişinizi tamamlayıp ödemenizi gerçekleştirmenizin hemen ardından tarafınıza teslim edilmeye başlanacak ve hesabınıza zarar vermemesi için belirli periyotlar halinde gönderilecektir. Her ne kadar anlık teslimat avantajı olsa da teslimat hızı verdiğiniz siparişin büyüklüğüne göre değişmektedir. 10.000 adet bayan takipçi satın aldığınızda bu hizmet 24 saat içerisinde tamamlanır ve teslimat sonrasında gerçek hesapların takipten çıkması durumunda telafiler gerçekleştirilir.

10.000 Bayan Takipçi

10.000 Bayan Takipçi Paketinde Düşüş Oluyor Mu?

Insta Sosyal tarafından sunulan tüm takipçi paketleri içerisinde bot hesap bulundurmamakta olup tamamıyla gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplardan oluşuyor. Bu bağlamda satın aldığınız bayan takipçiler sizi takipten çıkabilir. Bu duruma engel olmak amacıyla gönderim aşamasında sipariş verdiğiniz sayının bir miktar üzerinde teslimat yaparak olası düşüşlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Hâl böyle olunca takipçiler sizi takipten çıksa bile satın aldığınız miktar kadar takipçiye sahip olabiliyorsunuz.

10.000 Bayan Takipçi Paketi Hesabıma Zarar Verir Mi?

Hesabınıza gönderdiğimiz hiçbir takipçi paketinin muhtemel bir zararı olmayacaktır. Tüm takipçiler gerçek hesaplardan oluştuğu için algoritma takipçi kazanımının yapay olmadığını düşünecek ve hesabınıza herhangi bir işlem engeli koymayacaktır. Bu bağlamda satın aldığınız takipçilerin herhangi bir zararı olmayıp tam tersine etkileşim açısından hesabınıza fazlasıyla yararı olacaktır. Hemen hemen sosyal medyada büyük takipçi kitlesine sahip olan birçok profil sahibi bayan takipçi sayısını arttırmak için takipçi satın alma yolunu tercih ediyor.

10.000 Bayan Takipçi Satın Almak İçin Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Hesabınız için satın aldığınız bayan takipçilerin satın alım işlemi de gönderim aşaması kadar kolay olacaktır. Ürün sayfasına giriş yaptığınızda direkt olarak takipçi gönderimi yapılacak olan hesabın kullanıcı adı sizden talep edilecektir. Bu kullanıcı adını girdikten sonra sizinle iletişime geçebilmemiz için bir mail adresi isteyeceğiz. Bu bilgilerin tamamını girdikten sonra mobil ödeme, havale, online ödeme ve eft seçeneklerinden herhangi birini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.