100 Otomatik Beğeni

100
Fiyat
74.99   TL

Her geçen gün artan Instagram kullanımından dolayı özellikle etkileşimlerin artması ve takipçi sayısının artması birçok kullanıcı tarafından talep edilen işlemlerden biri haline geldi. Her ne kadar böyle olsa da düşük etkileşime sahip profiller ne yazık ki gelişim konusunda birçok problemle karşı karşıya kalıyor. Bir profilin yüksek etkileşime sahip olmasının en önemli basamağı hiç takipçisi yokken beğeni satın almaktan geçmektedir. Her gönderinize otomatik olarak beğeni satın aldığınızda sanki organik bir şekilde gönderileriniz beğeniliyormuş gibi takipçilerinize böyle bir imaj verebilirsiniz. Takipçileriniz direkt olarak profilinizin ilgi çeken bir profil olduğunu düşünerek sizi takip etmeye ve paylaşımlarınızı beğenmeye başlayacaklar.

100 Otomatik Beğeni Paketi Özellikleri

Instagram da paylaştığınız görsellerin beğeni sayılarının paylaşıldığı andan itibaren 100 gerçek kullanıcı tarafından beğenilmesini istiyorsanız bu paketin tam size göre olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu paketin özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  • Tamamen gerçek hesaplar tarafından beğeni gönderilir.
  • Hesabınıza gönderilen beğenilerde herhangi bir düşüş ya da silinme olmaz.
  • Beğeniler anlık olarak gönderilir.
  • Hesabınızın etkileşim oranını arttırarak daha etkili olmasını sağlar.
  • Tüm beğeniler aktif hesaplar tarafından gönderilir.
  • Otomatik beğeniler satın alındıktan sonra firmayla dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.
  • Keşfet bölümüne düşerek tanımadığınız kişilerden de etkileşim almanıza yardımcı olur.
  • Her gönderiye ayrı ayrı olmak üzere gönderilir.
  • Beğeniler 30 gün boyunca gönderilmektedir.

Hâl böyle olunca hesabınızın otomatik işlemler sayesinde herkes tarafından tanınan bir hesaba dönüşmesi mümkün olur.

100 Otomatik Beğeni

100 Otomatik Beğeni Neden Satın Alınmalıdır?

Instagram da daha etkili bir profile sahip olmak için ve takipçilerinize daha güzel bir imaj sağlamak için bu paketi satın alabilirsiniz. Sosyal medyada fenomen olan kullanıcılar tarafından bu etkileşim paketleri tercih ediliyor. Her ne kadar büyük bir takipçi kitlesine sahip olsanız da etkileşim sayılarınız düşük olduğunda satın aldığınız beğeniler sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Hele ki sosyal medyada içerik üretmeye yeni başlayan bir içerik üreticisiyseniz etkileşim kazanmak için tercih edilecek en önemli paketlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Hem de firma tarafından güvenilir bir şekilde sunulmasından dolayı bu paketler hesabınıza her defasında etkileşim gönderdiği için süreklilik sağlayacak.

100 Otomatik Beğeni Hizmetinde Telafi Bulunuyor Mu?

Hesabınızın otomatik beğeni paketinden faydalanması durumunda tüm işlemler otomatik olarak gerçekleşeceği için beğenilerin silinmesi ya da beğeni yapan hesabın sahibinin yaptığı beğeniyi iptal etmesi durumunda bizimle iletişime geçtiğinizde yapılan incelemelerle birlikte gerekli telafiler gerçekleştirilecektir. Her açıdan profesyonel ve ilgi çekici profile sahip olmak için satın aldığınız miktarın kesinlikle altına düşmemeniz gerekiyor. Bu sebeple firmanın sağladığı telafi hizmeti size en faydalı olacak şeylerden biridir.

100 Otomatik Beğeni Satın Aldığımda Hesap Kapanır Mı?

Instagram da etkileşim satın almak isteyen ancak bu konuda aklında şüpheler bulunan kişilerin en fazla korktuğu durumlardan biri satın alınan beğeniler sebebiyle hesabın kısıtlanması ya da kapanmasıdır. Otomatik beğeni paketinin içerisinde bulunan etkileşimler tamamen gerçek ve aktif kullanılan hesaplar tarafından gönderildiği için kesinlikle hesabınızın kapanması ya da farklı bir duruma sebebiyet vermemektedir. Birçok kullanıcı bu konudaki endişelerini ortadan kaldırmak için daha küçük beğeni sayısı içeren paketleri tercih ediyor.

Instagram algoritmasının yapay beğeni konusunda en etkili olduğu işlem bot hesapla gönderilen beğenilerdir. Servislerimizde herhangi bir şekilde bot hesap bulunmadığı için satın aldığınız beğeniler olumsuz bir etkiye sahip olmayacaktır. Bu tür endişelerinizden sıyrılıp direkt olarak paketimizi satın alarak sosyal medyadaki yükselişinize etki edebilirsiniz.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.