1000 Türk Beğeni

1000
Fiyat
9.99   TL

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan birçok kullanıcı paylaştığı gönderilerin etkileşim almasını ve takip eden kişiler tarafından beğenilmesini istiyor. Her ne kadar durum böyle olsa da organik bir şekilde türk beğeni kazanmanın ne yazık ki tahmin edildiği kadar kolay olmaması kullanıcıları ücretli olarak beğeni hizmeti almaya yönlendiriyor. Tüm kullanıcılar özellikle türk beğeni satın aldığı sağlayıcılardan güvenilirlik, beğenilerin silinmemesi ve buna benzer birçok durumu talep etmektedir. Biz tüm müşterilerimize güvenilir hizmetin yanı sıra belirli bir süre sonra silinmeyen beğenileri anlık olarak gönderiyoruz. O halde tüm türk beğeni paketlerimizde olduğu gibi 1000 türk beğeni paketimizden de dilediğiniz gibi anlık olarak faydalanabilirsiniz.

1000 Türk Beğeni Paketinin Özellikleri Nelerdir?

Her kullanıcı satın aldığı beğeni paketinin hesabına etki etmesini ve organik olarak büyüme konusunda destek olmasını istiyor. Bu doğrultuda biz satışını yaptığımız beğenilerin aşağıdaki özelliklere sahip olarak müşteriyi mutlu etmesini amaçlıyoruz.

  • Satın alım aşamasının hemen ardından herhangi bir silinme olmaması,
  • Gönderilen beğenilerin sadece türk hesaplardan oluşması,
  • Beğeni yapan hesapların gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar olması,
  • Beğenilerin belirli aralıklarla gönderilerek hesaba zarar vermemesi..

Bu özelliklerde sunduğumuz hizmet sayesinde herhangi bir şekilde hesabınıza zarar vermeyen beğeni paketleri ile sizleri buluşturuyoruz.

1000 Türk Beğeni

1000 Türk Beğeni Paketi Silinirse Telafi Edilir Mi?

1000 türk beğeni paketinin profesyonel olarak sizlere sunulmasını hedeflediğimiz için beğeni yapan tüm hesapların aktif olarak kullanılan hesaplar olmasına önem veriyoruz. Bu şekilde aktif hesaplar tarafından gönderilen beğenilerde herhangi bir silinme ve buna benzer bir durum mümkün olmuyor. Olası bir silinme durumunda ise bizimle internet sitemizde bulunan iletişim kanallarının herhangi birini kullanarak iletişime geçilmesi halinde yapılan incelemeler sonucunda telafiler kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.

1000 Türk Beğeni Satın Alırken Hesap Şifremi Vermem Gerekir Mi?

Türk beğeni paketleri tamamen şifresiz olarak gönderilmektedir. Satın alma aşamasında sizden sadece hangi paylaşıma beğeni gönderilecekse o paylaşımın linkini ve iletişim bilgilerinizi talep ediyoruz. Bu sebeple hiçbir şekilde hesabınızın şifresini bizimle paylaşmanız gerekmiyor. Bu işlem tam anlamıyla ödeme aşamasında da aynı şekilde sunuluyor. Online ödeme adımını kullanarak kredi kartı ya da banka kartı ile yapacağınız ödemeler kart şifrenizi ya da diğer bilgilerinizi bizimle paylaşmadan gerçekleşmektedir. Bu da hem hesap açısından hem de ödeme bilgileriniz açısından güvende olmanızı sağlıyor.

1000 Türk Beğeni Paketi Tüm Paylaşımlara Mı Gönderiliyor?

1000 türk beğeni paketi satın aldığınızda sadece satın alma aşamasında paylaşmış olduğunuz url adresinde bulunan paylaşıma beğeni gönderilecektir. Tüm paylaşımlarınıza beğeni almak için farklı farklı paketlerden faydalanmanız gerekecektir. Bu ve buna benzer durumlar sebebiyle paket hakkındaki detaylı bilgilere internet sitemizde bulunan whatsapp canlı destek, whatsapp sesli destek ya da canlı destek yollarından herhangi birini kullanarak ulaşabilirsiniz.

1000 Türk Beğeni Paketinin İçerisinde Yabancı Hesaplar Bulunuyor Mu?

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm paketlerimizin içeriği paket ismine göre şekillenmektedir. Bu sebeple satın aldığınız 1000 türk beğeni paketinin içeriğinde herhangi bir şekilde yabancı hesap bulunmamaktadır. Bu sebeple ileriki dönemlerde hesabınızın spama düşmesi ya da instagram tarafından engellenmesi gibi durumlar mümkün olmayacaktır. Bazı servisler müşterilerine 1000 türk beğeni paketi adı altında tamamen botlardan oluşan hesaplarla etkileşim gönderiyor. Biz bu tür problemler oluşturarak müşterilerimizi mağdur etmemek için tüm beğeni hesaplarının gerçek, aktif ve bot olmayan hesaplardan oluşmasına önem veriyoruz.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.