1000 Türk Takipçi

1000
Fiyat
129.99   TL

Her geçen gün popülerliğini daha fazla arttıran Instagramda kullanıcılar takipçi kitlesi oluştururken özellikle türk takipçi yoğunluğuna dikkat ediyor. Hal böyle olunca satın alınan takipçilerin kaliteli, düşmeyen ve aktif olarak kullanılan hesaplar olması da önemli bir hale geldi. Bu sebeple müşterilerimizin satın aldığı takipçilerin gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar olmasına özen gösteriyoruz. Bu paketin içerisinde bulunan hesapların tamamı türk ve türk kullanıcılar tarafından aktif olarak kullanılıyor.

Hesabınıza satın aldığınız 1000 türk takipçi paketi bayan ve erkek karışık olarak gönderilmektedir. Bu takipçilerin satın alındığı kesinlikle herhangi bir kullanıcı tarafından anlaşılamaz. Hiçbir şekilde içerisinde bot hesap bulundurmadığı ve takipçilerin de gerçek kişiler tarafından takip edildiği için paket olabildiğince fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

1000 Türk Takipçi Paketinde Düşüş Olur Mu?

Instagram her geçen gün kendini geliştirmeye devam ederken yapay yollarla kazanılan takipçileri bir süre sonra silmektedir. Tabii ki bu durum gerçek hesaplar için geçerli değil. Satın aldığınız paketin içerisinde bulunan hesaplar bot hesaplardan oluşuyorsa düşüşler kaçınılmaz olacaktır. 1000 türk takipçi paketinin içerisinde barındırdığı hesapların tamamı gerçek kişiler tarafından kullanıldığı için hiçbir şekilde düşüş veya silinme durumu ile karşılaşmayacaksınız.

1000 Türk Takipçi

1000 Türk Takipçi Paketi Nereden Alınır?

Türk takipçi paketlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter hizmet sağlayıcısının türk gerçek takipçi diye bot hesap gönderip göndermediğidir. Bu sebeple satın aldığınız yere güvenmeniz gerekiyor. Tarafımızca satışı gerçekleştirilen türk takipçilerin gerçek hesap kriterine uyması bu paketin bizden alınmasını tercih etmenizde size büyük fayda sağlayacaktır.

Tarafımızca satışı yapılan her takipçi paketinde olduğu gibi müşterimizin bize güvenmesinin mükafatını olması için takipçilerin gönderim işlemini anlık olarak başlatıyor ve kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Bunun yanı sıra hizmet almadan önce ya da aldıktan sonra 7 gün 24 saat boyunca farklı iletişim araçları yardımıyla gerekli desteği sunuyoruz.

1000 Türk Takipçi Paketi Nasıl Alınır?

Bu paketi satın almak istediğinizde satın alma işlemi tarafımızca sunulan kolaylıklar sayesinde olabildiğince kısa sürecek ve güvenli bir şekilde tamamlanacaktır. Hiçbir şekilde havale ya da eft gibi durumlarla uğraşmamak için 3d secure güvencesiyle sunulan online ödeme yöntemlerimizden faydalanıp ödemenizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce satın alım esnasında sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmeniz ve hesabınızın gizliliğinin “Herkese Açık” durumda olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede satın alma sonrasında takipçilerin gönderiminde herhangi bir problem yaşamayacaksınız.

1000 Türk Takipçi Paketi Gönderimi Ne Kadar Sürüyor?

1000 türk takipçi paketinin satın alma işleminin tamamlanmasının ardından kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını söyleyebiliriz. Bu durum olağan bazı sebeplerden dolayı gecikmelerle karşılaşabilir. Her ne olursa olsun hizmetinizin kısa süre içerisinde size ulaştırılması için elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız.

Takipçiler Eksik Gelir Mi?

Her zaman müşteri memnuniyetini en önde tuttuğumuz için satın almış olduğunuz türk takipçilerin satın aldığınız miktarda tarafınıza ulaştırılması için ek çaba gösteriyoruz. Bu sebeple takipçi gönderimleri paket içeriğinde belirtilen miktarın daha üzerinde oluyor ve bu sayede eksik gelme gibi bir durumla karşılaşmıyorsunuz.

Takipçilerin gönderiminin tamamlanmasının ardından halen daha takipçilerinizin eksik geldiğini düşünüyorsanız 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hizmetimiz ile iletişime geçerek gerekli telafilerin yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu şekilde talep gönderdiğinizde talebiniz incelenecek ve eksik gönderilen takipçiler tamamlanacaktır.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.