1000 Video İzlenme

1000
Fiyat
10   TL

Instagram her geçen gün yaptığı yeni güncellemelerle birlikte birçok kişiye güvenilir bir sosyal medya platformu sunmayı hedefliyor. Bu sebeple kişiler sosyal medya hesaplarında paylaştıkları gönderilere kişilerin daha fazla ilgi göstermesini ve izlenme sayısı olarak da artışlar yaşamayı hedefliyor. Hâl böyle olunca başlangıçta profilinizin sizi takip etmeyen kişiler tarafından keşfedilmemesinden kaynaklı olarak izlenme sayılarının artması mümkün değildir.

Bu işlemi mümkün hale getirmek için yapmanız gereken en önemli şey herhangi bir sağlayıcı aracılığıyla izlenme satın almaktır. Bu izlenmeler sayesinde paylaştığınız videolar sizi takip eden ya da takip etmeyen kişilerin keşfetinde daha fazla izlenme kazanabilirsiniz.

1000 Video İzlenme Satın Almak Faydalı Mıdır?

Her ne kadar birçok kişi zararlı olduğunu düşünse de kazanılan etkileşimin nasıl geldiği farketmeksizin size en iyi faydayı sunduğunu söyleyebiliriz. Bu doğrultuda satın aldığınız izlenmeler hesap gelişimi adına size en iyi şekilde destek olacaktır.

  1. Videolarınıza izlenme satın aldığınızda etkileşim sayınız artacaktır.
  2. Satın alınan izlenmeler tamamıyla gerçek hesaplardan gönderildiği için profilinizi ziyaret eden kişilere herhangi bir bot algısı yaratmayacaktır.
  3. Fenomen olma yolunda takipçi sayınızın artması için en etkili faydayı sunacaktır.
  4. İzlenmeler kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilecek ve bu sebeple satın aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Bu ve buna benzer özellikleri sebebiyle tercihlerinizi kaliteli olarak sunulan video izlenme paketlerinden yana kullanabilirsiniz.

1000 Video İzlenme

1000 Video İzlenme Paketinin Teslimat Süresi Nedir?

Insta Sosyal markası olarak kullanıcılarımıza kısa süre içerisinde teslimat avantajını veriyoruz. Hizmet seçimini gerçekleştirip hemen ardından ilgili bilgileri girip ödemeyi gerçekleştirdiğinizde izlenmelerinizin tarafınıza gönderilme süreci başlatılacaktır. Bu süreç herhangi bir sistem yoğunluğuna takılmadan kısa süre içerisinde tamamlanacak ve izlenmeler hesabınıza aktarılacaktır.

Tabii ki bu konuda sipariş esnasında tarafımızca sizden istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak girildiğini kontrol etmeniz gerekiyor. İzlenme gönderilecek olan videonun linkini eksiksiz girmeye ve hesabınızın gizliliğinin “Herkese Açık” konumda olmasına dikkat edin.

1000 Video İzlenme Satın Aldıktan Sonra İzlenmeler Silinirse Ne Olur?

Instagram hizmetlerinden faydalanan birçok kullanıcının kafasını karıştıran soru işaretlerinden biri de budur. Video izlenme satın aldıktan sonra tarafıma teslim edildiğinde kısa süre sonrasında teslim edilen siparişler silinirse ne yapacağım düşüncesini bir kenara bırakarak hemen müşteri temsilcimize bağlanıp gerekli bilgileri aktardıktan sonra telafi talep ederseniz hizmetiniz tekrardan tarafınıza aktarılacaktır.

Bu sebeple müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemeyi ve aldıkları hizmetin son derecede kaliteli olarak sunulmasını hedefliyor ve hedeflediğimiz yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Her geçen gün platformda bulunan kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte hizmet almak isteyen kullanıcılar da artıyor. Bu durumda kaliteli servisleri tercih eden kişiler sosyal medyada fenomen olma taleplerinin kısa süre içerisinde yanıt bulduğunu görebiliyor.

1000 Video İzlenme Nasıl Alınır?

Instagram’da paylaştığınız herhangi bir videoya organik olarak izlenme alamıyor ancak bu açığı izlenme satın alarak kapatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Insta Sosyal’in 1000 video izlenme paketinden faydalanmaktır. Hesabınızın gelişimi açısından gerçek hesaplar ve aktif hesaplar aracılığıyla gönderdiğimiz izlenmeler videoların kısa süre içerisinde keşfete düşmesini ve bu doğrultuda daha fazla izlenme kazanmasını sağlıyor.

Her ne kadar ödeme yöntemleri açısından endişeli olsanız da biz tüm dünyada e – ticaret siteleri tarafından aktif olarak kullanılan 3d secure altyapısını kullanıyoruz. Bu altyapı sayesinde sistemlerimizden online olarak ödeme yapan hiçbir kullanıcın kart bilgileri saklanmıyor ve kart sahibi dışında herhangi biriyle paylaşılmıyor. Hizmet satın almak için internet sitemizde ilgili kategoriye giderek “Hemen Satın Al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.