250 Otomatik Beğeni

250
Fiyat
149.99   TL

Instagram’da paylaştığınız görsellerin ya da videoların birçok kişi tarafından beğenilmesi sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Her ne kadar yüksek takipçi sayısına sahip olsanız da etkileşim miktarınız takipçi sayınızla orantılı değilse ne yazık ki dışarıdan bakıldığında bot hesap gibi gözükeceksiniz. Bu da direkt olarak hesabınızın takipçileriniz karşısındaki izlenimlerini olumsuz etkileyecektir.

Her birini göz önünde bulundurduğumuzda kaçınılmaz son olarak hesabın takipçi sayısındaki düşüşler yavaş yavaş gerçekleşecektir. Bu senaryo ile karşılaşmamak için paylaştığınız her görsele sanki organik oluyormuşçasına otomatik beğeniler gönderilebilir. Bu da Insta Sosyal tarafından sunulan otomatik beğeni paketleriyle mümkün oluyor.

250 Otomatik Beğeni Paketinin Özellikleri Nelerdir?

250 otomatik beğeni paketini satın aldığınızda 30 günlük bir süreçte bu paketten faydalanabileceksiniz. Bu paketin özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  1. 30 gönderi ile sınırlıdır.
  2. Hiçbir şekilde gönderim işlemi için sizden şifre talep edilmez.
  3. Paylaşım yaptığınız andan itibaren gönderiye beğeniler aktarılmaya başlanır.
  4. Beğeni hesapları tamamıyla gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplardan oluşur.
  5. Hesap kapanması, işlem engeli ya da hesap kısıtı gibi durumlarla karşılaşılmaz.
  6. Anlık teslimat seçeneği ile sunulur.

Bu özellikleri sebebiyle takipçi sayısı kaç olursa olsun birçok fenomen otomatik beğeni paketlerini tercih ederek uygun fiyatlarla sunan servislerden satın alıyor. Hâl böyle olunca takipçilere gerçekten ilgi çeken bir profil olarak göstermek istediğiniz hesaplar için siz de bu paketi tercih edebilir ve güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

250 Otomatik Beğeni

250 Otomatik Beğeni Nereden Alınır?

30 günlük süreçte 30 adet gönderiye aktarılacak olan 250 beğeni paketini satın almayı tercih ettiğinizde her şeyden önce satın alacağınız servis önemlidir. Birçok firma bu konuda ziyaretçilerine hizmet verirken tamamıyla bot hesaplardan beğeniler gönderip hesabın bir süre sonra olumsuz durumlarla karşılaşmasına sebep oluyor. Bu sebeple kesinlikle güvenmediğiniz ya da bot hesaplardan beğeni gönderdiğine emin olduğunuz hizmetleri tercih etmeyin.

Bu tür servisler her şeyi bir kenara bıraktığımızda sizlere güvenlik açısından da sorun yaşatacaktır. Hem kart bilgilerinizi girdiğinizde kart bilgilerinizin güvende olup olmadığını bilmeyecek hem de hesap şifresi talep ettiğinde ve bu hesap şifresini girdiğinizde bir süre sonra çalınıp çalınmayacağından emin olamayacaksınız. Bir bakımdan her zaman siz zararlı çıkacaksınız.

250 Otomatik Beğeni Paketi Telafili Midir?

Insta Sosyal tarafından büyük profesyonellikle ziyaretçilere sunulan otomatik beğeni paketi özellikle gerçek hesaplar tarafından gönderildiği için herhangi bir telafiye ihtiyaç duymamaktadır. Belirli oranda düşüşler hesap sahiplerinin tamamen gerçek kişiler tarafından kullanılması ve paylaştığınız postu beğendiğini farkettiğinde beğeniyi geri çekmesi gibi durumlarda gerçekleşebilir. Bu gibi durumlar ortaya çıktığında direkt olarak bizimle iletişime geçmeli ve telafi talep etmelisiniz.

İnternet sitemizde bulunan canlı destek sistemi size bu ve buna benzer birçok konuda yardımcı olacak ve sorununuzun çözülmemesi durumunda whatsapp canlı destek hizmetini kullanabileceksiniz.

250 Otomatik Beğeni Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Her ne kadar sosyal medya hizmetleri satın alıyor olsanız da bu hizmetlerden faydalanırken mutlaka farklı ödeme yöntemlerini sunan internet sitelerini tercih etmelisiniz. Biz  Insta Sosyal olarak müşterilerimize online ödeme, havale ve eft imkanlarını sunuyoruz. Tüm dünyada hizmet veren alışveriş sitelerinde kullanılan 3d secure hizmetini kullandığımız için kart bilgilerinizin altyapılarda saklanması ya da sizin dışınızda kişilerle paylaşılması mümkün değildir.

Bu sebeple çalıştığınız firmalara muhakkak dikkat etmelisiniz. 250 otomatik beğeni hizmetinden faydalanmak için ise direkt olarak sitemizde bulunan ilgili kategoriye gitmeli ve buradan direkt olarak hizmeti satın almalısınız.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.