2500 Hikaye İzlenme

2500
Fiyat
29.99   TL

Instagram’ın en beğenilen özelliklerinden biri olan hikaye paylaşma özelliği son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılıyor. Her paylaşımda olduğu gibi bu paylaşımlarda da keşfete düşme özelliği olduğu için kullanıcılar paylaşımlar kadar hikayelere de aşırı derecede önem veriyor.

Her ne kadar yeni bir profil aracılığıyla paylaştığınız hikayeler dilediğiniz kadar izlenmeyecek olsa da bu hikayelerin istediğiniz miktarda izlenmesini sağlamak için doğrudan uygun fiyatlarla 2500 hikaye izlenme satın alabilir ve popüleritenizi arttırmak için en önemli adımı atabilirsiniz. Hedefleriniz sadece popüleriteyi arttırmak değil bunun yanı sıra fenomen olmaksa gönderi beğenilerinin yanı sıra hikayelere de büyük önem vermelisiniz.

2500 Hikaye İzlenme Paketi Özellikleri Nelerdir?

Instagram hesabınızdan paylaştığınız hikayelere satın alacağınız 2500 hikaye izlenme paketi sizler için kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Bu paketin özellikleri aşağıdaki gibidir.

  1. Şifresiz teslimat gerçekleştirilir.
  2. Teslimat süresi oldukça kısadır. Anlık olarak başlar ve kısa süre içerisinde tamamlanır.
  3. Tam anlamıyla güvenilir ödeme yöntemleriyle sunulur.
  4. Herhangi bir silinme durumu gerçekleşmez.
  5. Tamamen gerçek hesaplar aracılığıyla izlenme gönderilir.

Bu ve buna benzer birçok özelliği sebebiyle hikayelerinin etkileşim almasını isteyen kişiler başlangıçta yapay izlenme yollarını tercih ettiğinde bu pakete yoğun olarak ilgi gösteriyor. Bunun yanı sıra takipçi sayısı yüksek olan ancak hikaye etkileşimleri düşük olan büyük hesap sahipleri de bu paketlerden yana tercihlerini değerlendiriyor.

2500 Hikaye İzlenme

2500 Hikaye İzlenme Güvenilir Midir?

Her serviste olduğu gibi bu serviste de güvenilirlik her şeyden önemlidir. Insta Sosyal olarak müşterilerimizin hesaplarına herhangi bir zarar gelmemesi için hizmetlerimizin tamamında gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesapları tercih ediyoruz.

Bu hesaplardan gönderdiğimiz etkileşimler ne kadar doğal olmasa da doğal gibi görünerek hesabınızı ön plana çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Her geçen gün popülerliğini arttıran sosyal medya mecralarından biri olan Instagram’da story özelliğini aktif olarak kullanıyorsanız bu hizmetten muhakkak faydalanmalı ve gelişiminize katkı sağlaması açısından hikaye izlenme paketlerini satın almalısınız.

2500 Hikaye İzlenme Paketinde Destek Alabilir Miyim?

Insta Sosyal’den hizmet almayı tercih ettiğinizde alacağınız desteğin herhangi bir sınırı bulunmuyor. Her zaman olmak üzere ister satın alım öncesi ister satın alım sonrası hikaye izlenme paketleri hakkında kafanızda oluşan soru işaretlerini internet sitemiz içerisinde bulunan whatsapp canlı destek ya da canlı destek hattımızdan bize danışabilirsiniz. Her zaman ekibimiz size çözüm odaklı olarak yaklaşacak ve merak ettiğiniz her konuya aynı şeffaflıkla yanıtlar verecektir. Bu sebeple hiçbir şekilde çekingen tavır sergilemeden dilediğiniz bize sorabilirsiniz.

2500 Hikaye Paketi Satın Alırken Şifre ya da Eposta Paylaşmam Gerekir Mi?

Hesabınızda paylaştığınız hikayelere 2500 izlenme satın almak için teslimat aşamasında kullanmak üzere sizden hiçbir şekilde hesap şifresi talep edilmiyor. Bu bilgiyi talep eden servislerle de çalışmamanız gerekiyor. Biz sadece sizinle iletişime geçebilmek adına aktif olarak kullanılan bir eposta adresi talep ediyoruz. Bu eposta adresi üzerinden hizmetinizin teslimat aşamasında herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda bilgi verilmektedir. Bu eposta adresini instagram hesabınızın bağlı olduğu eposta adresi olarak nitelendirmenize hiçbir şekilde gerek olmayacaktır.

2500 Hikaye İzlenme Paketi Nasıl Alınır?

Instagram’da paylaştığınız storylere tamamıyla gerçek hesaplardan oluşan izlenmeler satın almak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizde bulunan ilgili kategoriye gidip buradan 2500 Hikaye İzlenme paketini seçip satın alma sayfasına ulaşmaktır. Bu sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz ve ardından ödemenizi 3d secure ödeme yöntemi ile tamamlamanız yeterli olacaktır.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.