500 Gerçek Takipçi

500
Fiyat
99.99   TL

Instagramda takipçi sayısının yüksek olması önemseyen birçok kullanıcının kısa süre içerisinde takipçi sayısını arttırma konusundaki istekleri maalesef ki normal yollarla cevapsız kalıyor. Bu durumda kullanıcılar tercihlerini takipçi satın almaktan yana kullanıyor. Her ne kadar takipçiler satın alma yoluyla kazanılıyor olsa da tamamının gerçek takipçi olması normal yollarla takipçi arttırmadan farksız hale getiriyor. Tarafımızca satılan 500 gerçek takipçi paketinin içerisinde bulunan takip hesapları gerçek kişiler tarafından aktif olarak kullanılan hesaplardır. Bu sayede kullanıcı aktif hesaplarla takipçi kitlesini arttırdığı için hedeflediği fenomenliğe kısa süre içerisinde ulaşabiliyor.

500 Gerçek Takipçi Paketi Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Her ne kadar paketin içerisinde bulunan takipçi hesapları gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar olsa da bu durum siparişinizin teslimatının kısa sürede tamamlanması için herhangi bir etki etmiyor. Tüm siparişler ödeme işleminin tamamlanmasının hemen ardından anlık olarak işleme alınmakta olup öngörülenden daha kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

500 Gerçek Takipçi

Gerçek Takipçilerde Düşüşler Oluyor Mu?

Tüm takipçi paketlerimizde olduğu gibi gerçek takipçi olarak tarafınıza ilettiğimiz hesaplarda da hesapların aktif olarak kullanılıyor olması ön plana çıkıyor. Bu sebeple satın almış olduğunuz takipçilerde instagram kaynaklı olmayıp hesap sahiplerinden kaynaklı olarak takibi bırakmadan dolayı takipçi düşüşleri gerçekleşebilir. Biz bu konuda teslimat aşamasında kullanıcının satın aldığı miktardan daha az bir takipçi sayısı ile karşı karşıya kalmaması için özellikle teslimat miktarını satın alım miktarının üzerinde tutuyoruz. Hal böyle olunca bazı kullanıcılar sizi takipten çıksa bile yine de satın aldığınız miktar kadar takipçi tarafınıza iletilmiş olacaktır.

Gerçek Takipçiler Keşfete Düşmede Etkili Midir?

Instagram hesabınızdaki yükselişi desteklemek amacıyla satın aldığınız gerçek takipçiler hesabınızda paylaştığınız gönderilerin “Keşfet” bölümünde sizi takip etmeyen kullanıcılara gösterilmesinde etkili bir rol oynayacaktır. Bunun en önemli sebebi takip hesaplarının gerçek kişiler tarafından kullanıldığı için etkileşim odaklı olmasıdır. Bu sebeple satın aldığınız gerçek takipçiler sayesinde organik hesaplar tarafından takip edilmeye ve etkileşim almaya başlayacaksınız.

500 Gerçek Takipçi Paketi Nasıl Satın Alınır?

500 gerçek takipçi paketi teslimat aşamasında olduğu gibi satın alma aşamasında da size vakit kaybettirmeyecektir. Tamamıyla güvenilir ödeme yöntemleri ile yaptığınız alışveriş sonrasında ödeme yaptığınız kart bilgileriniz asla altyapılarımızda saklanmamakla beraber bir sonraki süreçte sizden habersiz kartınızdan çekimler gerçekleşmeyecektir. Her zaman paketlerimizi satın alan kullanıcıların güvenliğini önemsiyoruz.

500 Gerçek Takipçi Paketi Sebebiyle Hesabım Kapanır Mı?

Tarafımızca satışı gerçekleştirilen 500 takipçi paketini satın aldığınızda hesabınızın kapanması ya da spama girmesi gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız. Bu paketin içerisinde bulunanlar bot takipçiler olmadığı için instagram algoritması tarafından takipçilerin yapay yollar ile kazanıldığı anlaşılmıyor. Bu da hesabınızın herhangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmadığını gösteriyor. Tamamıyla güvenilir ve anlık teslimat seçeneği ile sunulan takipçi paketlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

500 Gerçek Takipçi Paketi Alırsam Takipçiler Beğeni Yapar Mı?

500 gerçek takipçi paketi satın aldığınızda aynı zamanda etkileşim de satın almış olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Her ne kadar az miktarda etkileşim yapıyor olsa da hesabınızdaki takipçi sayısı ile etkileşim sayılarının birbiri ile orantılı olması mümkün olacaktır. Her açıdan profesyonel bir hesaba sahip olacağınız için size gönderilen takipçilerin yapay yollarla elde edildiği diğer kullanıcılar tarafından anlaşılmayacaktır. Bu hesaplar sizler gibi gerçek kullanıcılar tarafından kullandığı için gönderi sayısı, takipçi ve takip edilen sayısı birbiri ile orantılı olacaktır.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.