750 Gerçek Takipçi

750
Fiyat
129.99   TL

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagramda kullanıcılar artık satın aldığı bot takipçiler sebebiyle hesap kapatılması ve buna benzer olumsuz sonuçlar ile karşılaşmak istemiyor. Her geçen gün gerçek takipçi paketlerinin daha fazla önem kazanması sosyal medyada hedefleri olan kullanıcılar için tercih edilir bir alternatif oldu.

Instagramda yükselişinizi arttırmak için bot takipçi paketlerinin yerine içerisinde tamamıyla aktif hesaplar bulunduran gerçek takipçi paketlerini tercih etmeniz gerekiyor. Bu paket sizlere güvenilir bir şekilde sunulurken satın alma aşamasında tarafınızdan herhangi bir şifre talebinde de bulunmuyor.

750 Gerçek Takipçi Bir Süre Sonra Silinir Mi?

Takipçi arttırma amacıyla 750 gerçek takipçi paketini satın alan kullanıcılar belirli bir süre sonucunda satın aldığı takipçilerin silinmesiyle ilgili tereddüt içerisinde kalıyor. Her ne kadar böyle olsa da satın alınan takipçilerin gerçek hesaplardan oluşması sebebiyle tamamının silinmesi gibi bir durumun olmadığını bilmelisiniz. Hizmetlerimiz arasında bulunan bu paketten satın aldığınızda düşüşler muhakkak gerçekleşecektir ancak bu düşüşün kaynağı instagram değil takipçi hesaplarının sahipleridir.

İçeriklerinizi ilgi çekici bulmadıkları durumda sizi tanımadıklarını düşünüp takipten çıkabilirler. Her ne kadar durum böyle olsa da biz müşterilerimizin tam memnuniyet seviyesine ulaşması için satın alım miktarının üzerinde takipçi göndererek olası düşüşler halinde bile yine de satın alınan miktar kadar takipçinin hesapta kalmasını sağlıyoruz.

750 Gerçek Takipçi

750 Gerçek Takipçi Etkileşimleri Arttırır Mı?

Bot takipçi ve gerçek takipçi arasındaki farkı az çok tahmin edebilirsiniz. Her açıdan gerçek takipçi etkileşimlerin artması için sizlere büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Gerçek takipçi paketlerinin içerisinde bulunan hesaplar normal kişiler tarafından kullanılan tamamen organik görünüme sahip aktif hesaplardır. Bu hesaplar paylaştığınız gönderilerin ilgi çekici olması ya da onlara hitap ediyor olması durumunda beğeni ve buna benzer etkileşimleri muhakkak yapacaktır. Hikaye izlenme konusunda ise belki de bu paketlerin sizlere kazandırdığı fırsatları anlatmamıza bile gerek olmayacaktır.

750 Gerçek Takipçi Fenomen Olmak İçin Yeterli Mi?

Fenomen bir hesaba sahip olmak için çok yüksek miktarlarda gerçek takipçi kitlesine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Bu sebeple kendinize bir hedef oluşturarak gerçek takipçi paketlerimizi periyotlar halinde uygulamanız gerekecektir. Başlangıç olarak 100 gerçek takipçi ile başlasanız da hesabınız organik olarak büyümeye başlayana kadar gerçek takipçi satın almaya devam etmelisiniz. Hesabınızın organik takipçi kasma olasılığı yükseldiği süreç içerisinde üst düzey paketlerden biri olan 750 gerçek takipçi paketini uygulamaya başlayabilirsiniz. Takipçi sayınızın hızlı yükseldiğini gören kullanıcılar sizleri takip etmeye başlayacaktır. Bu da hiç beklemediğiniz bir zaman dilimi içerisinde fenomen olma fırsatını size sunacak.

750 Gerçek Takipçi Paketi Alırken Hesap Şifremi Vermeli Miyim?

Her şeyden önce kullanıcı güvenliği dediğimiz hizmet politikamızda takipçi satın aldıktan sonra sizden hesabınıza ait herhangi bir şifre talep edilmemektedir. Bu sayede hesabınızın sizden başka şahıslara açık hale gelmesi engelleniyor. Tüm takipçiler sadece kullanıcı adı yardımıyla tarafınıza iletilecektir. Her ne kadar şifresiz gerçek takipçi hizmeti sunuyor olsak ta müşterilerimizin satın aldığı takipçi miktarına kısa sürede sahip olması için anlık teslimat avantajlarını sunuyoruz. Bu avantajdan faydalanmak için ekstra ödeme yapmanıza gerek olmayıp sadece satın alım yapmanız yeterlidir. Satın almış olduğunuz herhangi bir servis ile alakalı durumda internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. İletişimin daha kuvvetli hale gelmesi için WhatsApp Destek Hattı ve Canlı Destek Hattını sizlerin kullanımına sunuyoruz.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.