Instagram Otomatik Beğeni

Fiyat
0   TL
Instagram Otomatik Beğeni
100
Otomatik Beğeni
150 TL
yerine
74.99 TL
 • 30 Günlük Süreç
 • Otomatik Beğeni Gelir
 • Şifre İstemiyoruz
 • 30 Adet Gönderi İle Sınırlı
Instagram Otomatik Beğeni
250
Otomatik Beğeni
300 TL
yerine
149.99 TL
 • 30 Günlük Süreç
 • Otomatik Beğeni Gelir
 • Şifre İstemiyoruz

Instagram da her kullanıcı sosyal medyada sürekli olarak ilgi gören bir profile sahip olmak istiyor. Bu durumda direkt olarak takipçi paketlerine yönelerek takipçi sayısını tamamıyla gerçek hesaplarla arttırıyor ancak hesapların gerçek olması etkileşimin kesin olarak artacağı anlamına gelmiyor.

Bir ziyaretçinin profilinizi ziyaret ettiğinde hesabınızın ona güven vermesi için takipçi sayınızın yüksek olması yetmediği için aynı zamanda paylaştığınız görsellerin ve içeriklerin de beğeni alması gerekiyor. Hâl böyle olunca her hesaba ayrı ayrı beğeni satın almak yerine toplu olarak beğeni satın almak daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Bu doğrultuda oto beğeni sistemi otomatik olarak beğeni gönderdiği için sosyal medyada gelişen hesapların sahipleri tarafından tercih ediliyor.

Otomatik Beğeni Paketleri Ne İşe Yarar?

Birçok kişi tarafından tercih edilen oto beğeni paketleri özellikle hesaptaki etkileşimin az olması durumunda satın alınan bir hizmettir. Hesabınızda paylaştığınız görsellerin takipçi sayınız yüksek olsa bile etkileşim almaması doğrudan takipçilerinize etki edecektir. Beğenilmeyen gönderiler, yorum atılmayan resimler takipçilerinizin teker teker sizi takibi bırakmasına neden olacak.

Bu konuya örnek vermek gerekirse; instagram içerisinde büyük takipçi sayısına sahip birçok profil bulunuyor. Bu profillerden herhangi birine girdiniz ve takipçi sayısı yüksek olsa bile paylaşımları beğenilmemiş. O halde aklınızdan geçireceğiniz şeyin hesabın tamamen bot takipçi içerdiği olacaktır. Size ait bir hesabın takipçileri bot olsa bile dışarıya böyle bir görüntü vermemek için oto beğeni paketleri satın almalısınız. Bu paketler hesabınızın etkileşim dostu, organik ve ilgi çeken hesap olarak görülmesini sağlayacak.

Tüm bunları bir kenara bıraktığımızda oto beğeni paketleriyle paylaştığınız gönderilerin sizi takip eden ya da etmeyen kişiler tarafından erişilebilir hale gelmeniz daha kolay olacaktır. Algoritma her ne kadar kusursuz olarak çalışıyor olsa da otomatik beğeni paketleri satın alındığında hiçbir şekilde yapay olarak algılanmıyor. Bu da tahmin edildiği üzere hesabın yapaydan kapanması gibi bir durumla karşı karşıya kalmanızı engelliyor.

Otomatik Beğeni Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

Instagram otomatik beğeni paketleri size tahmin ettiğinizden daha fazla avantaj sunmaktadır. Bu avantajların başında bilinir bir hesaba sahip olmak geliyor. Her instagram kullanıcısı platformda viral haline gelen hesapları takip etmeye yönelir. Viral olmak ise hesabın paylaştığı her içeriğin binlerce kişi tarafından beğenilmesinden geçer.

Biraz daha abartmak gerekirse satın aldığınız beğeniler sayesinde “Keşfet” kısmında görünerek sizi takip eden ya da etmeyen milyonlarca kişiye erişebilirsiniz. Bunların tamamı otomatik beğeni paketleriyle mümkün hale gelecektir. Hesabınızda paylaştığınız içerikler için satın aldığınız otomatik beğeniler içeriğin paylaşılmasının hemen ardından gönderilir. Bunu gören diğer kullanıcılar içeriğin ilgi gördüğünü tahmin eder ve direkt olarak hesabınızı takibe alır. Instagram otomatik beğeni paketleri bu avantajların her birini size kısa süre içerisinde sağlayacak ve artık popüler bir hesaba sahip olmanızda yardımcı olacaktır.

Satın Aldığım Otomatik Beğeniler Silinir Mi?

Hesabınızın etkileşim oranını arttırmak için satın almış olduğunuz beğenilerin silinmesi gibi bir durum hiçbir şekilde mümkün değildir. Otomatik beğeni sistemi tamamen gerçek hesaplar aracılığıyla çalıştığı için otomatik olarak gönderilen beğeniler de gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplardan gönderilecektir.

Beğeni düşüşünün mümkün olması için hesap sahibinin size göndermiş olduğu beğeniyi geri çekmesi gerekiyor. Bu da kolay kolay mümkün olmadığı için hesaplarınıza gönderilen otomatik beğeniler kesinlikle silinmeyecektir. Her geçen gün popülerlik kazanan instagramda gönderilen beğenilerin bot hesaplar aracılığıyla sizlere iletildiği servisleri tercih etmeniz sizlere birçok açıdan zarar verecektir. Bu zararların en başında hesabınızın yapay işlemden dolayı kapanması geliyor. Bu ve buna benzer herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamak için satın alım gerçekleştirdiğiniz servislere muhakkak dikkat etmeniz gerekiyor.

Instagram Otomatik Beğeni

Otomatik Beğeni Paketleri Nasıl Çalışır?

Instagram otomatik beğeni paketleri diğer beğeni paketlerinden farklı diyebiliriz. Bu paketler satın aldığınız takipçiler sayesinde artan popülerliğinize anlık destek sunmaktadır. Hesabınızın takipçi sayısı arttıkça ziyaretçileriniz de artacak ve etkileşimlerinizin yüksek olduğunu gören diğer kullanıcılar sizi takip etmeye başlayacaktır. Hesabınızda paylaştığınız içeriklerin beğeni sayılarının çok az olması kullanıcıların sizin hakkınızda bot hesap olduğunuza dair şüpheler ortaya çıkaracaktır. Herkes tarafından tahmin edildiği gibi milyonluk bir profilin paylaştığı içeriğin bin ya da iki bin beğeni alması komik bir durumdur.

Hâl böyle olunca takipçi sayınız ve beğeni sayılarınızın arasında oluşan farkı kapatmak için tercih edilmesi gereken en önemli paketlerden biri de otomatik beğeni paketleri oluyor. Bir hesabın gerçekten organik gözükmesi için tüm bileşenlerin birbiriyle paralel olması gerekiyor. Takipçi sayısı yüksekse bu durum doğrudan beğeni sayısına etki etmeli ve beğeni sayıları da yüksek olmalıdır. Bu sistemin mantığı aslında gönderilerinize ayrı ayrı beğeni göndermenin zorluk çıkardığı anlarda paylaşıldığı anda otomatik olarak beğeni aktarılmasıdır.

Otomatik Beğeni Paketi Satın Alırken Neler Gerekiyor?

Hesabınızın otomatik beğeni paketleri ile etkileşim yağmuruna tutulmasını istiyorsanız satın alma aşamasında da dikkat etmeniz gereken şeyler olduğunu bilmelisiniz. Bu doğrultuda aşağıda maddeli halde verilen kurallar sizler için satın alım esnasında hayat kurtarıcı niteliğe sahip olacaktır.

 • Otomatik beğeni paketlerinde hesap şifresi talep edilmemektedir, hesabınızın şifresini isteyen servislerden uzak durun.
 • Hesabınıza sürekli olarak etkileşim gönderilmesi için hesap gizliliğinin “Açık” konumda olması gerekiyor.
 • Profilinizde paylaşılan tüm içeriklere beğeni gönderilmesi için kullanıcı adınızı eksiksiz ve dikkatli girmelisiniz.
 • Oto beğeni satın alacağınız servislerin muhakkak güvenli ödeme yöntemlerini sizlere sunuyor olmasına dikkat ediniz.

Burada belirtilen tüm bilgiler firmamız tarafından sizlere sunulmakta olup ödeme yöntemleri konusunda endişe duymamanız gerekiyor. Hizmetten faydalanırken yapacağınız tüm ödemelerde 3d secure kullanılırken bu sayede kart bilgilerinizin altyapılarda saklanması ya da yetkisiz kişilerin eline geçmesi önlenmiş oluyor.

Otomatik Beğeni Paketi Nasıl Satın Alınır?

Oto beğeni satın al hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken ilgili kategoriye gitmek ve aşağıda belirtilen adımları eksiksiz olarak yerine getirmektir. Bu adımların hemen ardından 30 gün boyunca satın aldığınız miktar kadar beğeni paylaştığınız ilk 30 içeriğe gönderilecektir.

 • Instagram otomatik beğeni için sizden talep edilen bilgileri girin.
 • Bu bilgileri girdikten sonra ödemenizi tercih ettiğiniz ödeme yöntemiyle gerçekleştirin.
 • İşlem bu kadar. Beğenileriniz gönderilmeye başlanacaktır.

Hesabınız için satın almış olduğunuz gönderilerin gönderim süresi anlıktır. Hemen paylaştıktan sonra sistem otomatik olarak çalışmaya başlayacak ve gönderilerinize satın aldığınız beğeniler gönderilecektir.

Otomatik Beğeni Satın Alınca Hesabım İşlem Engeli ya da Kapanma Gibi Bir Durumla Karşılaşır Mı?

Bizden almış olduğunuz herhangi bir hizmette hesabınızın kapanma ya da işlem engeli yeme gibi bir durumla karşılaşması mümkün değildir. Bu gibi durumlarla sadece kullanmış olduğunuz servisin sizden hesap şifresi, hesabın kayıtlı olduğu mail adresi gibi bilgileri istemesi halinde karşılaşırsınız. Hâl böyle olunca hesap güvenliği açısından ücretsiz olarak sunulan hiçbir hizmetten faydalanmamanız gerekiyor. Bu işi profesyonel olarak yapan servisler sizin güvenliğinizi her daim üst seviyelerde tutacak ve sorunsuz işlem yapmanızı sağlayacaktır. Biz de bu servislerin başında gelerek sektöre güvenlik konusunda öncülük etmekteyiz.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.