Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

  • Ana Sayfa
  • Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram kullanıcılarının birçoğu Instagram profil resmi küçük olduğu için ne yazık ki yanlış kişilere takip isteği gönderiyor. Bu sorunun çözümü ise oldukça basit. Birkaç farklı yöntem ile Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda da Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Günümüzde en fazla kullanıcı sayısına sahip olan sosyal medya platformu Instagram, profil fotoğraflarını küçük boyda gösteriyor. Instagram kullanıcıları profil fotoğrafını büyütmek için ek bir araç ya da farklı bir web sitesi aracılığı ile Instagram profil fotoğraflarını büyük görebiliyor. Instagram uygulamasını kullanarak profil fotoğraflarını büyük görebilmemiz ise imkansız.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan biri profil fotoğrafları küçük olduğu için aradıkları kişileri bulamamalarıdır. Özellikle de gizli bir hesabın profilinde sadece profil fotoğrafı göründüğü için aradığımız kişi mi, değil mi anlayamıyoruz. Bu sorunu çözmek için size birkaç farklı yöntem anlatacağız. Programsız ve program yardımı ile Instagram profil resmi büyütme işlemi nasıl yapılıyor anlatmaya başlayalım.

Programsız Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Programsız Instagram profil fotoğrafı büyütme için http://izuum.com/ web sitesini ziyaret ediyoruz. Izuum İngilizce bir site, Türkçe seçeneği yok ancak profil fotoğrafı büyütmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Instagram’da herhangi bir kullanıcının profil fotoğrafına bu işlemi uygulamak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor.

  • http://izuum.com/ sitesine girdiğiniz zaman karşınıza bir arama kutucuğu çıkacak. Bu kutucuğa profil fotoğrafını büyük şekilde görmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını yazacaksınız.
  • Siz kullanıcı adını yazdığınız zaman arama kutucuğunun altında benzer isimler önerilecektir. Aradığınız kişi bu listede yer alıyorsa direkt o ismin üzerine tıklıyorsunuz. Listede aradığınız isim yoksa kullanıcı adını tam olarak yazın ve arama kutucuğunun yanındaki arama simgesine (büyüteç simgesine) tıklayın.
  • Arama işlemini yaptıktan sonra sayfayı aşağıya indirin. Instagram profil fotoğrafı büyük haliyle karşınızda olacak.

Büyük halini gördüğünüz Instagram profil resmini dilerseniz telefonunuza ya da bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Bilgisayardan giriş yaptıysanız eğer farenizi fotoğrafın üzerine getirin ve sağ tıklayın. Fotoğrafı farklı kaydet seçeneğini tıkladığınız zaman bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Telefondan giriş yaptıysanız, fotoğrafın üzerine gelip parmağınızı basılı tutun ve “Fotoğraflarıma Kaydet” seçeneğine dokunun. Bu işlem sonrasında fotoğraf galerinizde kaydettiğiniz fotoğrafı bulabilirsiniz.

Programsız Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi kolaylıkla yapacağınız, basit bir işlem. Izuum sitesi haricinde de internette çok sayıda Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi yapan web sitesi bulunuyor. Arama yaptığınızda bu web siteleri ile de karşılaşabilirsiniz.

Program ile Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi için telefonunuza indirip kullanabileceğiniz programlar da bulunuyor. Telefonunuza indireceğiniz profil fotoğrafı büyütme aracı ile istediğiniz kişinin profil fotoğrafı size büyük hali ile gösterilecektir. iOS ve Android işletim sistemleri için ayrı ayrı uygulamalar mevcut. Telefonunuz Android işletim sistemine sahipse Google Play Store’dan, iOS işletim sistemine sahipse de App Store’dan bu uygulamaları indirebilirsiniz.

Program ile Instagram profil fotoğrafı büyütme için Download Instant DP (Full HD) Photos uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu araç sayesinde istediğiniz bütün Instagram profil fotoğraflarının büyük halini görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler:

  • Öncekikle Download Instant DP (Full HD) Photos uygulamayı indirin ve uygulamayı açın.
  • Instagram’da profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adı URL’sini kopyalayıp, arama bölümüne yapıştırın.
  • O kullanıcının Instagram profil fotosunu büyük ve HD olarak görebileceksiniz.

Biz bu yazımızda örnek olarak Download Instant DP (Full HD) Photos uygulamasını verdik ancak diğer Instagram profil fotoğrafı büyütme uygulamalarında da aynı işlemler yapılmaktadır. Telefonunuza herhangi bir program ya da uygulama indirmeden önce Google Play Store’da ve App Store’daki kullanıcı yorumlarını mutlaka okumalısınız. Bu tip uygulamalar Instagram şifrenizi istemese bile telefonunuza zarar verme ihtimalleri bulunuyor. Siz kontrolünüzü yapıp güvenilirliğinden emin olduğunuz uygulamaları indirin.

İstediğim kullanıcıların Instagram profil resmini görebilir miyim diye soruyorsanız, yanıtını bu yazımızda bulduğunuzu düşünüyoruz. Instagram kullanıcıları profil fotoğrafına büyük hali ile ulaşmak için yukarıda anlattığımız iki yöntemi de deneyebilir.

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi yaptığınız zaman, profil fotoğrafını büyüttüğünüz kişilerin haberi olmaz. Instagram o kişilere herhangi bir bildirim göndermiyor, bu nedenle içiniz rahat bir şekilde profil fotoğraflarını büyütebilirsiniz.

3 Dakika Önce İzmir'den bir müşteri Instagram 500 Gerçek Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.